ilmiy-uslubiy-kengash

 

     Ilmiy-uslubiy kengash kotibi: S.Matyazov
     Telefon: (8 366) 237-11-82
     Elektron manzili: oquv.bolimi@mail.ru

 

SamDAQI IUKning 2015-2016 uquv yili uchun ish rejasi

___________

    SamDAQI ilmiy-uslubiy kengash tarkibi

 1.A.T.Qo’ldashev-o’quv ishlari prorektori, rais

2.Sh.Bo’riboyev-o’quv bo’limi boshlig’i, rais o’rinbosari

3.S.Matyazov“Bino-inshoatlarni loyixalash va Servis” kafedrasi dotsenti, kengash  kotibi

     A’zolar 

  1. O’.Muxammadiyev Magistratura bo’limi boshlig’i.
  2. D.Mamatqulova  Axborot resurs markazi derektori.
  3. J.Suyunov Axborot texnologiyalari markazi boshlig’i. 
  4. U. Xushvaqtov Ilmiy bo’lim boshlig’i.
  5. M.Abduraimov “Arxitektura” fakulteti dekani.
  6. B.Saidmurodov “Kurilish” fakulteti dekani.
  7. R.Aymatov “Muxandislik kommunikasiyalari kurilishi» fakulteti dekani.
  8. A Raximov “Qurilishni boshqarish” fakulteti dekani.
  9. A.Uralov “Arxitektura” fakulteti IUK raisi.
  10. A.Meliyev “Qurilish” fakulteti IUK raisi.
  11. Q. Yakubov “Muxandislik kommunikasiyalari kurilishi” fakulteti IUK raisi.
  12. Z. Karjovov   “Kurilishni boshqarish”  fakulteti IUK raisi.
  13. T.Qo’shmonov “Arxitektura nazariyasi va tarixi” kafedrasi mudiri.
  14. D.Salaxidinova “Arxitekturaviy loyixalar” kafedrasi mudiri.
  15. Sh.Tugizov “Dizayn” kafedrasi mudiri.
  16. M.Xidirov “Qishloq arxitekturasi” kafedrasi mudiri.
  17. T.Yorqulov “Tasviriy san’at” kafedrasi mudiri.
  18. Sh.Uzoqov  “Chizma geometriya va muxandislik grafikasi” kafedrasi mudiri.
  19. E.Tulakov “Bino-inshoatlarni loyixalash va Servis” kafedrasi mudiri.
  20. Z.Negmatov“Qurilish materiallari, buyumlari va qurilmalari ishlab chiqarish”   kafedrasi mudiri.
  21. B.Shomurodov “Qurilish konstruksiyalari” kafedrasi mudiri.
  22. V.Kandratyev “Qurilish ishlab chiqarish texnologiyasi va mashinalar”  kafedrasi mudiri.
  23. A.Madatov “Geotexnika va avtomobil yo’llari” kafedrasi mudiri.
  24. S.Toshev “Materiallar qarshiligi va qurilish mexanikasi”kafedrasi mudiri.
  25. O.Jo’rayev “Suv ta’minoti va kanalizasiya” kafedrasi mudiri.
  26. R.Maxmudov“Issiqlik gaz ta’minoti va hayotiy faoliyat xavfsizligi” kafedrasi  mudiri. 
  27. D.Jo’raqulov “Geodeziya, kartografiya va kadastr” kafedrasi mudiri.
  28. Q.Mamasoliyev“Fizika va matematika” kafedrasi mudiri.
  29. O.Bo’ronov“Qurilishda menejment” kafedrasi mudiri.
  30. B.Giyasov “Iqtisodiy va ko’chmas mulk ekspertizasi” kafedrasi mudiri.
  31. A.Xudoyberdiyev “Shaxar qurilishi va kadastr” kafedrasi mudiri.
  32. U.Nazarov “Informatika va axborot texnologiyalari” kafedrasi mudiri.
  33. A.Raximov “Kasbiy ta’lim” kafedrasi mudiri.
  34. O’.Xudayorov “O’zbekiston tarixi” kafedrasi mudiri.
  35. A.Safarov “Falsafa” kafedrasi mudiri.
  36. R.Latipov“Sosiologiya va iqtisodiy nazariya” kafedrasi mudiri v.b.
  37. D.Mansurova “Tillarni o’rganish” kafedrasi mudiri.
  38. Sh.Xusainov “Jismoniy tarbiya” kafedrasi mudiri.
  39. K G’. G’aniyev “O’zbekiston tarixi” kafedrasi dosenti.
  40. K B. G’aniyev “Iqtisodiy va ko’chmas mulk ekspertizasi” profecsori
  41. M.N.Ubaydullayev “Kurilish konstruksiyalari” kafedrasi, dosenti.
  42. M.Maxmudov “Bino-inshoatlarni loyixalash va Servis” kafedrasi dosenti.
  43. K. Abdullayev “Monitoring va ichki nazorat” bo’lim boshlig’i

    REGLAMENT
     Ma’ruza –10 minut
     Muzokara –5 minut
     Ma’lumotlar –7 minut
     Bildirish va tavsiyalar -3 minut