ilmiy-uslubiy-kengash

 

     Ilmiy-uslubiy kengash kotibi: S.Matyazov
     Telefon: (8 366) 237-11-82
     Elektron manzili: oquv.bolimi@mail.ru

 

SamDAQI IUKning 2018-2019 uquv yili uchun ish rejasi

___________

    SamDAQI ilmiy-uslubiy kengash tarkibi

Raximov A.R - o’quv ishlari bo'yicha prorektor, rais
Xadjabekov M - o’quv bo’limi boshlig’i, rais o’rinbosari
S.Matyazov - “Bino-inshoatlarni loyixalash va Servis” kafedrasi dotsenti, kengash  kotibi

     A’zolar 

  1. O‘. Muxammadiev – Magistratura bo‘limi boshlig‘i.
  2. O‘.Sirojiddinov – Ta’lim sifatini nazorat qilish inspeksiyasi boshlig‘i.
  3. D.Yarmatova – Axborot resurs markazi direktori.
  4. I. Egamov – Axborot texnologiyalari markazi boshlig‘i. 
  5. Q. Abdullaev – “Ichki nazorat va monitoring” bo‘limi boshlig‘i 
  6. M. Abduraimov – “Arxitektura” fakulteti dekani.
  7.  A.A.Bayzaqov– “Qurilish” fakulteti dekani.
  8.  G‘.Artiqov– “Muhandislik kommunikatsiyalari qurilishi» fakulteti dekani.
  9.  U.Nazarov – “Qurilishni boshqarish” fakulteti dekani.
  10.  A. Balgaev – “Arxitektura” fakulteti IUK raisi.
  11.  X. Qo‘ldoshev – “Qurilish” fakulteti IUK raisi.
  12.  O.Jo‘raev – “Muhandislik kommunikatsiyalari qurilishi” fakulteti IUK raisi.
  13.  Z. Karjavov – “Qurilishni boshqarish”  fakulteti IUK raisi.
  14.   D.Mirzaev – “Arxitektura nazariyasi va tarixi” kafedrasi mudiri v.b.
  15.  A.S.Uralov– “Arxitekturaviy loyihalash” kafedrasi mudiri.
  16.  A.Jonizoqov– “Landshaft dizayni va interer” kafedrasi mudiri v.b., “Arxitektura” fakulteti “ bo‘yicha ekspert komissiyasi raisi.
  17.  M.Xidirov – “Qishloq  hududlarini arxitektura-loyihaviy tashkil etish” kafedrasi mudiri.
  18.  SH.Urinboev – “Tasviriy san’at” kafedrasi mudiri.
  19.  SH.Uzoqov – “CHizma geometriya va muhandislik grafikasi” kafedrasi mudiri.
  20.  M.Maxmudov – “Bino va inshootlar” kafedrasi mudiri v.v.b.
  21.  X.Yusupov – “Qurilish materiallari, buyumlari va konstruksiyalarini ishlab chiqarish”   kafedrasi mudiri.
  22.  V.Usmonov – “Qurilish konstruksiyalari” kafedrasi mudiri.
  23.  V. Kondratev – “Qurilish  texnologiyasi va uni tashkil etish”  kafedrasi mudiri.
  24. M.M. Yakubov – “Avtomobil yo‘llari, zamin va poydevorlar” kafedrasi mudiri.
  25.  SH.Xoliqulov – “Qurilish mexanikasi va materiallar qarshiligi” kafedrasi mudiri v.b.
  26.  Q.Yakubov – “Suv ta’minoti va kanalizatsiya va suv havzalarini muhofaza qilish” kafedrasi mudiri.
  27. S.Boboev – “Issiqlik, gaz ta’minoti vintilyasiya va servis” kafedrasi mudiri. 
  28.   S.Suyunov – “Geodeziya va kartografiya” kafedrasi mudiri v.b.
  29.  D.Jo‘raqulov-“Bino va inshootlar kadastri” kafedrasi mudiri v.b.
  30.  Q. Mamasoliev – “Oliy matematika” kafedrasi mudiri.
  31.  N.Xoldorov-“Tabiiy fanlar” kafedrasi mudiri v.b.
  32.  X.T. Bo‘riev – “Qurilishda menejment” kafedrasi mudiri.
  33.  B.Giyasov – “Ko‘chmas mulk ekspertizasi va uni boshqarish” kafedrasi mudiri.
  34. R. Achildiev – “SHaxar qurilishi va xo‘jaligi” kafedrasi mudiri v.b.
  35.  A.Karimov – “Axborot texnologiyalari” kafedrasi mudiri.
  36. A. Raximov – “Kasb ta’lim” kafedrasi mudiri.
  37.  A.Qo‘ldoshev – “Ijtimoiy fanlar” kafedrasi mudiri.
  38.  M. Kenjaev – “Chet tillar” kafedrasi mudiri.
  39.  K.G‘. G‘aniev – “Fakultetlararo” ekspert komissiyasi raisi, dotsent .
  40.  K.B.G‘aniev – “Ko‘chmas mulk ekspertizasi va uni boshqarish” kafedrasi profecsori.
  41.  R.M. Maxmudov – “MKQ” fakulteti bo‘yicha ekspert komissiyasi raisi, dotsent
  42.  E.S. Tulakov –“Kurilish” fakulteti bo‘yicha ekspert komissiyasi raisi, dotsent .
  43.  O. Buranov – “Qurilishni boshqarish” fakulteti bo‘yicha ekspert komissiyasi raisi, dotsent.
  44.  M.N.Ubaydulloev- “Qurilish konstruksiyalari” kafedrasi dotsenti.

   REGLAMENT
      Ma’ruza –10 minut
      Muzokara –5 minut
      Ma’lumotlar –7 minut
      Bildirish va tavsiyalar -3 minut